Kreatywny zespół laborantów

"Współpraca z agencją Yunikon przyniosła nam wymierne korzyści! Kreatywny zespół laborantów wspomógł nasz biznes na lokalnym rynku, w szczególności pozyskaniu nowych kontrahentów oraz wykreowania pozytywnego wizerunku Firmy. "

Lidia Stelzer LiGo CNC

Wspólny sukces

Jako ZUU braliśmy udział w dwóch projektach prowadzonych przez Yunikon - strona hotelu 4* i poral hotelowy. Oba wspominam jako wymagające dużego zaangażowania i wspólnego szukania najlepszych rozwiązań dla danego klienta. Dzięki temu, że Yunikon podejmuje szereg dalszych działań związanych ze sprzedażą na stronie, to my też możemy pochwalić się wspólnymi sukcesami wśród swoich realizacji :)

Robert Zabłocki, CEO zuu.works

Kreatywność i rzetelność

Zespół Yunikon zaangażowany w zadania, potrafi wczuć się i zrozumieć potrzeby klienta. Potrafi zamienić te oczekiwania i pomysły w rzeczywistość, dzięki swojej pomysłowości, kreatywności, rzetelności i skuteczności w działaniu oraz doświadczeniu zawodowemu. Jest przy tym otwarty, szczery, uczciwy, konsekwentny i dokładny. Wielką przyjemnością jest móc z Nimi współpracować.

Robert Węglarz Alchemia Hotelarstwa

Zaangażowanie emocjonalne

"Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z laboratorium kreatywnym YUNIKON. Tworzenie logotypu naszej firmy zaangażowało emocjonalnie cały zespół, dzięki czemu otrzymaliśmy to na czym bardzo nam zależało i spełnia nasze oczekiwania w 100%. Na pewno powrócimy do współpracy"

Władysław właściciel Firmy WELLOD
  • Kreatywny zespół laborantów
  • Niekonwencjonalne podejście do biznesu
  • Nieszablonowe reklamy
  • Zaangażowanie emocjonalne
  • Zarządzanie jakością krok po kroku
  • Bezcenna wiedza
  • Esencjonalizm w czystej postaci


Zadzwoń/napisz

Podbijemy Twoje serce
© 2024
laboratorium kreatywne