Kreatywne Laborantki

Edyta Gojżewska

e@yunikon.pl dolnośląskie/Jelenia Góra

Działam jako skuteczny marketingowiec, wzmacniając bądź kształtując pozycje marek w segmencie Premium. Moja praca jest zawsze inspirującą przygodą. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, a także psychologię biznesu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Mam za ponad sobą 20 lat doświadczenia z najlepszymi. Pracowałam dla takich obiektów jak Malinowe Hotele Sp. z o.o., Aparthotel Czarny Kamień, Citronex Sp. z o.o. , Wojskowe Zakłady Łączności nr 2 S.A., czy też Brown - Forman Polska Sp. z o.o – umacniając wizerunek m.in. takich pozycji z portfolio jak Jack Daniels, Finlandia.

Na co dzień szkolę, współpracuję z klientami w branży HoReCa i FMCG


Anita Ostrowska

a@yunikon.pl mazowieckie/Warszawa

Z wykształcenia magister Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, z zamiłowania już od prawie 20 lat oddana hotelarstwu i gastronomii.

W życiu przyświecają mi zasady, by odnieść sukces w interesach należy być śmiałym, pierwszym i odmiennym. Innowacyjne projekty, nie są mi obce. Prowadziłam takie obiekty jak Green Way (międzynarowowa sieć restauracji wegańskich i wegetariańskich), Restauracja Repubblica Italiana, Momu – projekt właścicieli Aioli, Restauracja Biała – koncept gastronomiczny Grupy Warszawa oraz sieć hoteli i restauracji Picaro w zakresie zarządzania i marketingu. 

Manager F&B, rekruter, coach młodej kadry, specjalista w zarządzaniu budżetem.

Porozmawiajmy!

Yunikon Agencja Marketingowa

+48 575 670 060


Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda
© 2021
laboratorium kreatywne